Site Loader

4Developers to największy festiwal w Polsce dla branży IT. Festiwal ten polega na prowadzeniu wykładów czy warsztatów dla zainteresowanych programistów. 

Właśnie dzięki 4Developers programiści z całej Polski zbierają się w jednym miejscu, aby poznać aktualne trendy w IT. Dotyczy to przede wszystkim poznawania narzędzi przydatnych w pracy w branży IT.

Uczestnicy mogą tam lepiej zapoznać się z językami programowania, nowymi technologiami. Dodatkowo każdy chętny po odbyciu warsztatów lub po wykładzie może dostać odpowiedni certyfikat, który może przydać się w celach zawodowych. 

Festiwal ten ma na celu wymianę wiedzy czy doświadczeń osób z dziedziny IT, porozmawiać z ekspertami w zawodzie. Ważnym aspektem 4Developers jest także interdyscyplinarność, dająca szansę na poznanie potrzeb rynku i dążenie do ich spełnienia za pomocą współpracy. Wydarzenia takie jak to są idealną okazją do zapoznania się z działaniem branży i pogłębienia wiedzy na tematy programistyczne. Dodatkowo dzięki 4Developers programiści zyskują szansę na nawiązanie współpracy z innymi osobami z branży czy możliwość pracy przy nowych projektach.