Akceptowanie lub odrzucanie wydatków służbowych pracowników wraz z możliwością dodawania paragonów to tylko kilka pozycji, które zawiera usługa Revolut. Aplikacja ma ponad 500 tysięcy użytkowników w Polsce i cieszy się coraz większą popularnością na rynku. Za sprawą darmowej rejestracji , elastycznego cenniku i skutecznego zarządzania, z biznesowego wariantu korzysta 150 tysięcy firm w Europie.

Revolut for Business zyskał nowe funkcje, dzięki którym wszystkie informacje na temat służbowych wydatków znajdują się w jednym miejscu, co pozwala właścicielom na pełniejszą kontrolę. Korzystna dla klientów okazuje się również pewność uregulowania wszelkich płatności. Do dyspozycji członków zostają:

  • monitorowanie wydatków w czasie rzeczywistym
  • synchronizowanie danych z aplikacją księgową Xero
  • automatyzacja rozliczeń

Pracownicy z kolei będą mogli informować o kosztach za pomocą przesyłania zdjęć paragonów zrobionych telefonem do pracodawców. W przypadku nierozliczonych wydatków personel otrzyma stosowne powiadomienie o zaistniałym problemie. Firma Revoult przekonuje o wprowadzeniu w najbliższym czasie kolejnych innowacyjnych rozwiązań.

 

Post Author: Specjalista księgowy IT

Witamy na naszym blogu!
Oferujemy szereg usług dla branży informatycznej - od założenia firmy do prowadzenie księgowości i wielu usług dodatkowych.
Zapraszamy do kontaktu.

Telefon